Hakkımızda

Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. Bugünden sonra sizlerle de yaşamak isteriz.

1982 yılında Rozet / Plaket pazarlaması ile işe başlayan Esen Rozet; Rozet-Plaket alanında araştırma ve geliştirme yaparak sektörde daima kalite ve yeniliğin öncülüğünü yapmıştır. 1983 yılında imalata başlayarak kendi ürettiği mamülü kendisi pazarlamıştır. Rozetçiliği kalite açısından Avrupa standartlarına getirmiştir.

Esen Rozet, Türkiye çapında özel şirketlere, belediyelere, kamu kuruluşlarına, spor kulüplerine ve derneklere hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ve Doğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

1980 yılına kadar ülkemizde özel sektör payı yok denilecek kadar azdı. Bu yüzden özel rozet-plaket imalatı sınırlı yapılırdı. Daha çok kamuya ait şirketler rozet-plaket yaparlardı. 1980 yılından sonra özel sektörün gelişmesiyle şirket logolu rozet ve plaket talebi hızla artmıştır.

Dernek ve şirketler, rozet-plaket ne kadar prestij kazandırdığının farkına vardıkları için rozet-plaket siparişlerinde öncelikle kaliteye önem vermektedirler. Esen Rozet, 32 yıldır kalitesinden taviz vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 

Esen Bayrak Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti.

ADRES: Davutpaşa Cad. Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi D Blok Kat:6 4ND2 / Topkapı - İstanbul

TELEFON: +90 (212) 501 81 27 (pbx)

CEP: +90 (212) 613 28 14

E-MAIL: [email protected]

WEB : www.esenbayrak.com

YUKARI